Profil studia Espiron

Espiron je nová video společnost sdružující mladé filmaře, hudebníky a výtvarníky plné nápadů a nových přístupů. Nabízíme firmám a podnikům propagační videa, webové spoty, upoutávky, nekompromisně zacílené na diváka v estetické kvalitě.

Informace jsou všude kolem nás, diváka unavují a zahlcují. Pouze kreativně zpracované sdělení osloví, zaujme a zachytí.

Video v reklamě a prezentaci je úžasný nástroj dynamicky přitahující pozornost a znásobující účinek obsahu. Avšak ne každé video dovede k zamýšlenému cíli. I když špičkově zvládnete profesionální stránku natáčení, bez příběhu, důrazu na myšlenku vyzní do ztracena. Naším krédem je tvořit firemní videa stejnými postupy jako film. Téma musí diváka zaujmout a dovést k pointě, která předá hlavní sdělení.

Příručka nezkušeného zákazníka

Mnoho našich budoucích klientů zatím žádné video nepotřebovalo a proto nabízíme krátké seznámení s celým procesem. Použití videa pro jakýkoli byznys je velmi kreativní a výhodné a my vám pomůžeme získat z tohoto media co nejvíce. Před natáčením musíme zvážit řadu okolností a zajistíme celou výrobu hladce a profesionálně. Stáhněte si naši příručku výroby videa, která pomůže připravit váš projekt.